Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

REPELENTNI NARAMEK 500 KS - DO SMAZANI

Cena:

6 Kč

Levné..

Nákup na splátky:

Popis:

-

Bugs Lock, náramek proti komárům je ideální doplněk letních dnů, kdy na Vás v jednom kuse útočí obtížný hmyz. Repelentní náramek je schopen tuto situaci velice silně potlačit.

-

Repelentní náramek je napuštěn specielními citronovými a levandulovými oleji, které odhánějí hmyz, aniž byste byli nuceni čichat nepříjemné pachy, které vydávají některé repelentní přípravky.

-

Používání repelentního náramku Bugs Lock Náramek proti komárům Bugs Lock má velice jednoduché použití a zároveň všestranné. Po vybalení z hermeticky uzavřeného obalu jej stačí připnout na ruku, zápěstí, tašku, nebo cokoliv, co máte u sebe. Při sezení u zahradního stolu jej stačí odložit do své těsné blízkosti, nebo při spaní odložit na blízké místo.

-

Repelentní náramky nejsou mokré, nelepí, ani nemají další podobné vlastnosti, kvůli kterým by jejich nošení na kůži bylo nepříjemné. Náramek po chvíli na ruce, nebo noze už ani nevnímáte, ale dokonale plní svou funkci.

-

Jak funguje náramek proti komárům Bugs Lock? Po vyjmutí z obalu se z náramku odpařují citronové a levandulové repelentní oleje, které zajišťují samotnou funkci repelentního náramku. V době, kdy jej nechcete používat, doporučujeme náramek opět vložit do jeho obalu a uzavřít. Značně se tím prodlouží funkční doba náramku. Náramek za běžných okolností vydrží odpařovat repelentní oleje až 240 hodin.

-

Náramek může nosit prakticky kdokoliv, z výjimkou alergiků na citronové a levandulové oleje, nebo jedinci z extrémně citlivou pokožkou. Ti však mohou náramek nosit připnutý třeba na batohu, nebo kabelce

Cena je za jeden kus

Delka 25 cm

Vydrz az 240 hodin

Inzerent:Muška Michal
Telefon:777 252 132
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12022374

Počet zhlédnutí:

26 788x

Zhlédnutí detailu:

1 181x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 782 inzerátů