Zahradní plastový obrubník - nové zboží

Cena:

579 Kč

Levné..

Nákup na splátky:

Popis:

Libovolné množství obrubníků objednávejte telefonicky, e-mailem, nebo přímo v našem e-shopu - PRAKTICKÝ OBCHOD...Odkaz na tento produkt naleznete níže... Zasíláme na dobírku - dopravné 115 Kč...Na zboží poskytujeme záruku 24 měsíců...Možno objednat libovolné množství !

Uvedená cena platí za sadu 5m. Objednat si můžete libovolné množství.

Máte rodinný dům se zahradou a přemýšlíte, jak oddělit jednotlivé travnaté plochy? Vyzkoušejte náš tip – zahradní plastový obrubník.

Zahradní plastový obrubník najde své uplatnění zejména v zahradní architektuře. Plastový obrubník je vhodný zejména v místech, kde je potřeba oddělit travnatý povrch

od ostatních ploch.

Největší výhodou zahradního plastového obrubníku je zejména jeho čtyřcentrimetrový pojezdový boční okraj, záměrně umístěný do travnaté plochy, díky němuž vždy vysečete trávu zahradní sekačkou bez nutnosti použít křovinořez či strunovou sekačkou.

Další jedinečnou vlastností zahradního plastového obrubníku je možnost skládání obrubníků za sebe a to až do úhlu 90° na jednu a 45° na druhou stranu, aniž by vznikl prostor bez 4

cm pojezdového okraje. Tímto způsobem pak dokážeme vytvořit jakýkoli obrazec. Kloub je součástí plastového obrubníku.

Zahradní obrubník se vyrábí lisováním polypropylenu s UV stabilizátorem, a díky tomu je celoročně použitelný ve venkovním prostředí.

Zahradní plastové obrubníky naleznou své uplatnění na každé zahradě. Naprosto dokonale a esteticky oddělí travnatou plochu od záhonů. Další možností je vytvoření ohraničení kolem stromů, keřů, jezírek, atd. Nikdy již nebudete mít problémy s dosekáváním trávy, nikdy již nepoškodíte kůru vašich stromů strunovou sekačkou.

Díky pojezdovým plochám dosekáte váš trávník až k okraji, bez použití strunové sekačky.

Instalace zahradní plastového obrubníku:

Instalace zahradního plastového obrubníku je velmi jednoduchá. Plastové obrubníky zatlačíte do půdy a instalace je hotová. Speciální konstrukce obrubníku umožňuje vytvořit téměř jakýkoli tvar.

Na zahradní plastový obrubník poskytujeme záruku 24 měsíců.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

7747566

Počet zhlédnutí:

367 759x

Zhlédnutí detailu:

5 755x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 242 inzerátů