Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Complex Evo-2 s odděleným štípačem dřeva

Cena:

neuvedeno

Levné..

Nákup na splátky:

Popis:

Náš stroj Complex EVO-2 je výsledkem práce a studia našeho týmu odborníků. Výsledkem mnohaletého testování a aplikace nesčetných rad našich uživatelů je to, že jsme veřejnosti mohli předložit tento nový model vyvinutý jako zařízení pro velkovýrobu.Je projektovaný pro zpracování jakéhokoli typu materiálu, od větví po klády do maximálního průměru 500 mm.Obsluha od hlavního pultu pomocí horizontálního podavače klád s veškerou jednoduchostí a rychlostí plní vanu přibližující materiál ke kotouči a může zvolit, jestli řídit fázi řezání ručně nebo automaticky a nastavit délku kusů.Po jeho výběru se materiál uloží v takzvaném sběrném pásu, který po jeho přiblížení ke štípači dřeva dovoluje druhému pracovníkovi obsluhy oddělit dřevo, které se má naštípat od toho, které se naloží.To vše se svede na podávací pás, který odveze zpracovávané dřevo do výšky.Stroj je konečně možné připojit na paletizační zařízení umožňující bezprostředně uskladnit materiál v pytlích umístěných na paletách určených k přepravě.

Stroj Complex EVO je rozhodně hodnotným kompromisem mezi maximální produktivitou a provozními náklady, bez přehlížení faktu, že obsluha pracuje v naprostém bezpečí s maximem produktivity a aniž by vynakládala i to nejmenší úsilí.

Complex EVO

Tento stroj je pracovním celkem na z pracování dřeva a jeho součástí je:

Zásobníkový horizontální podavač klád(rozměry podle požadavků),Řízení podávání klád pomocí joystiku,Vana řezu (rozměry podle požadavků),Přítlak při návratu dole pevný nebo zvedací (rozměry podle požadavků),Hydraulický systém přidržení dřeva,Řezný kotouč o průměru 900 - 1200 mm,Sběrný pás (rozměry podle požadavků),Možnost použití 1 - 2 nebo více štípačů dřeva, Štípač dřeva 16 - 18 - 22 - 25 - 30 tun,Hydraulická regulace štípacího klínu,Štípání na 2/4/6/8 kusů,

Vykládací pás (rozměry podle požadavků),

Systém paletizace dřeva v pytlích.

Celý komplex se umisťuje na objednávku a podle přání zákazníka.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

12769850

Počet zhlédnutí:

34 342x

Zhlédnutí detailu:

580x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 847 inzerátů