Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Complex EVO -1 s vestavěným štípačem dřeva pro obsluhu 1 pra

Cena:

neuvedeno

Levné..

Nákup na splátky:

Popis:

Náš stroj Complex EVO-1 je výsledkem práce a studia našeho týmu odborníků. Výsledkem mnohaletého testování a aplikace nesčetných rad našich uživatelů je to, že jsme veřejnosti mohli předložit tento nový model vyvinutý jako zařízení pro velkovýrobu.

Je projektovaný pro zpracování jakéhokoli typu materiálu, od větví po klády do maximálního průměru 500 mm.Jeho hlavní výhodou je to, že pro svou obsluhu vyžaduje pouze jednu osobu, která od hlavního pultu pomocí horizontálního podavače klád s maximální jednoduchostí a rychlostí plní vanu přibližující materiál ke kotouči; může zvolit, jestli řídit fázi řezání ručně nebo automaticky a nastavit délku kusů.Verze s vestavěným štípačem dřeva dovoluje obsluze zvolit pro každý cyklus řezu, zda ihned kládu rozštípat nebo v případě svazkového dřeva malých rozměrů pomocí prodloužení vany přítlaku vyprázdnit hned dřevo na vykládací pás.Stroj je konečně možné připojit na paletizační zařízení umožňující bezprostředně uskladnit materiál v pytlích umístěných na paletách určených k přepravě.

Stroj Complex EVO je rozhodně hodnotným kompromisem mezi maximální produktivitou a provozními náklady, bez přehlížení faktu, že obsluha pracuje v naprostém bezpečí s maximem produktivity a aniž by vynakládala i to nejmenší úsilí.

Complex EVO

Tento stroj je pracovním celkem a jeho součástí je:Zásobníkový horizontální podavač klád(rozměry podle požadavků),

Řízení podávání klád pomocí joysticku,Vana řezu (rozměry podle požadavků),Vana/přítlak nezvedací nebo zvedací při návratu (rozměry podle požadavků),Systém přidržení dřeva pomocí řetězu s hydraulickým řízením,Řízení řezu pomocí poměrového joysticku, Řízení automatického řezu pomocí PLC Siemens,

Řezací kotouč s widiovými vložkami,Rotace kotouče pomocí vysokotlakého hydraulického motoru,Možnost použití 1 - 2 nebo více štípačů dřeva,Štípací tlak možnosti. 16 - 18 - 22 - 25 - 30,Hydraulické najetí štípacího klínu do výškové polohy,Teleskopický vykládací pás 2 – 4 - 5 m,Možnost aplikace vykládacího pásu s bočním náklonem 30°,Systém odsávání pilin pomocí cyklonu,Systém paletizace dřeva v pytlích.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

12769909

Počet zhlédnutí:

32 689x

Zhlédnutí detailu:

455x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 847 inzerátů