Home Zahrada Štípače dřeva štípačka na dřevo
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

štípačka na dřevo

Kraj Vysočina
10. 9. 2023 - 07:32
1 250 Kč
Prodávající

Popis

Ruční štípačka na dřevěná polena nová nepoužitá včetně dokladu. Ideální na dovolenou, pro rybáře i na chatu či chalupu. Palivové dřevo naštípané bez odletujících štěpin a poranění ruky sekerou. Polena naštípete rychle a bezpečně. Velká základna zaručuje stabilitu, kalená čepel a široký otvor vám usnadní manipulaci. Stačí několik úderů kladivem a štípačkou můžete palivové dříví upravit na velikost vhodnou pro váš krb!
Robustní štípač palivového dřeva s účinným štípacím nožem Robustní kalená štípací čepel se zuby ve tvaru V umožňuje snadno rozštípat i velká polena na snadno zpracovatelné kusy. Robustní ocelová konstrukce odolává i vysokému zatížení. Nůž je určen pro polena o maximálním průměru 180 cm, která bezpečně vložíte do širokého otvoru. Díky zvýšené poloze štípacího klínu můžete bez námahy a bezpečně štípat i delší kusy dřeva.
Všestranný a robustní štípač polen lze pomocí dvou nebo čtyř montážních otvorů pevně připevnit na pracovní desku. Případně můžete využít širokou základnu pro stabilní stojan na jakémkoli rovném povrchu. Naštípaná polena můžete uložit na stojan a pomocí otvoru ve tvaru rukojeti přenášet palivové dřevo ke krbu. Štípač pro průměr polene 18 cm cena 1250 kč, štípač 16 cm včetně kladiva 2100 Kč, . Osobní převzetí u Humpolce nebo kurýrní služba PPL +139kč, dobírka +45kč. Dále nabízím zvedák na zahradní traktůrek za 1990 Kč.

štípačka na dřevo

Zavřít Zavřít
Prodávající
JS
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!