Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Kalové čerpadlo do septiku Elpumps Neptun - ZDARMA DOPRAVA

Cena:

3 499 Kč

Levné..

Nákup na splátky:

Popis:

ELPUMPS NEPTUN je nové nerezové čerpadlo vhodné pro širokou škálu aplikací. Díky možnosti čerpat pevné částice až do průměru 45 mm, zvládnou mnohem více, než běžná kalová čerpadla. Silný motor 800W zvládne přečerpat 15 000 litrů tekutiny za hodinu. Celý stroj je vyroben z odolných materiálů a hodí se tak i do velmi agresívního prostředí. Ponorné kalové čerpadlo ELPUMPS NEPTUN je ideální pro:

- Přečerpávání tekutin, čistých i silně znečištěných

- Přečerpávání odpadních vod akumulovaných na staveništích, surových kalů apod.

- Odčerpávání odpadních vod z budov, průmyslových provozů, z farem pro živočišnou výrobu.

- Odčerpávání vod ze septiků, šachet, sklepů.

- Odčerpávání odpadních vod, které jsou znečištěny drobnými kusovými a vláknitými částicemi, jako je listí, kousky dřeva, organický odpad apod.

Ponorné kalové čerpadlo ELPUMPS NEPTUN má oběžné kolo se čtyřmi lopatkami (systém Vortex), které je vyrobeno z odolné litiny, což má zásadní vliv na životnost i spolehlivost celého systému. Kryt motoru čerpadla je umístěn v nerezovém pouzdře a spodní část čerpadla – hydraulická komora - je vyrobena z masivní šedé litiny. Pro utěsnění hřídele jsou použity simeringy a moderní axiální těsnění. Čerpadlo je chlazené kapalinou, proto dbejte na to, aby neběželo nasucho. Plovákový spínač automaticky zapíná a vypíná čerpadlo v důsledku změny hladiny kapaliny. Motor je chráněn tepelnou pojistkou.

Inzerent:KB Contract spol. s r.o.
Telefon:257 712 816
Telefon 2:731 458 920
Odkaz:http://www.kbcontract.cz/product/..
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

9708668

Počet zhlédnutí:

81 181x

Zhlédnutí detailu:

3 760x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 908 inzerátů