Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Pyramidový květináč ze sibiřského modřínu

Cena:

2 390 Kč

Levné..

Nákup na splátky:

Popis:

Bojujete s nedostatkem místa na zahrádce? Máme pro Vás elegantní řešení – Dřevěný pyramidový květináč na pěstovaní jahod, bylinek nebo okrasných květin. Květináč je vyrobený z prvotřídního sibiřského modřínu. Kvalita sibiřského modřínu převyšuje téměř ve všech ohledech kvalitu dubu(mrazuvzdornost, odolnost vůči vodě, biologickou odolnost, životnost). Sibiřský modřín je tvrdé, poměrně pružné a velmi trvanlivé dřevo. Díky vysoké hustotě, velkému obsahu pryskyřice a specifickému složení dehtů se sibiřský modřín nachází na prvním místě v odolnosti vůči zahnívání. V porovnání s dubem, jasanem nebo borovicí je dvojnásobně rezistentní. Tvar květináče zajišťuje maximální pěstovací plochu na malém prostoru. Stačí pouze pyramidu umístit na slunné místo, vyplnit substrátem, zasadit jahody, bylinky nebo květiny.

Povrchová úprava: Ošetřeno ochranným prostředkem proti plísni a hnilobě Remmers Holzschutz Grund + olejová lazura Remmers Holzschutz Creme.

Charakteristika a výhody:

- Možnost pěstování více rostlin na menším prostoru

- Malý půdorys – perfektní pro menší zahrady, terasy a balkóny

- Velký objem substrátu působí blahodárně na růst kořenových systémů

- zakázková ruční výroba

Specifikace:

Celková plocha na osázení: 0,5 m2

Počet rostlin: 60 až 80

Objem substrátu: 150 l

Rozměry: 70 x 70 x 90 cm

Hmotnost: 15 kg

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12909478

Počet zhlédnutí:

175 194x

Zhlédnutí detailu:

5 453x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 751 inzerátů