Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Zahradní domek / Zahradní chatka / Prodejní stánek...

Cena:

34 900 Kč

Levné..

Nákup na splátky:

Popis:

ZAHRADNÍ DOMEK / ZAHRADNÍ CHATKA / DOMEK NA NÁŘADÍ

Vnější rožměry ŠxHxV : 350cm x 250cm x 265cm (rozměr uveden bez přesahů střechy) CENA: 34.900,-Kč

Zahradní domek vyroben z palubek, které jsou z vnějších stran ošetřeny dvouvrstvým nátěrem. Zpevněno vnitřním rámem z hranolů 6x4cm. Podlaha z desek OSB. Střecha zaklopena OSB deskou dále šindel a klempířské prvky. 1x dveře vč.kování, zámku FAB a vložky se třemi klíči. 1ks okno 60x40cm dále 1ks okenice . VÍCE INFORMACÍ NA www.strechyhorak.eu

cena v inzerci je za domek / chatku (ŠxHxV: 3,5 x 2,5 x 2,65m)

PRODEJNÍ STÁNEK s pultem / STÁNEK NA PIVO

Vnější rožměry ŠxHxV : 250cm x 350cm x 265cm (rozměr uveden bez přesahů střechy) CENA: 36.500,-Kč

Zahradní domek vyroben z palubek, které jsou z vnějších stran ošetřeny dvouvrstvým nátěrem. Zpevněno vnitřním rámem z hranolů 6x4cm. Podlaha z desek OSB. Střecha zaklopena OSB deskou dále šindel a klempířské prvky. 1x dveře vč.kování, zámku FAB a vložky se třemi klíči. 1ks okenice vybavená pultem vně i uvnitř pro případní prodej. (Přesah střechy nad výdejním okénkem zvětšen pro důvod zhoršení počasí v průběhu prodeje) Přesahy střech navíc obloženy palubkou, ošetřeny ve stejné barvě jako stánek (estetický důvod)

VÍCE INFORMACÍ NA DOTAZ.

(viz. fotky č. 5 , 6 a 7)

Můžeme navrhnout, nacenit a vyrobit zahradní domek / stánek dle Vašich požadavků.

info na tel : 733 413 855.

Dále nabízíme: Zateplené boudy pro psy, kotce, zateplené králikárny, voliéry, krmítka pro ptáky, krmelce, pergoly, altány, zahradní domky, domky na nářadí, přístřešky pro auta, realizace střech na klíč, rekonstrukce RD-bytů, zednictví a mnoho dalších

Jak je to s výrobou?

Stánek či domek je zhotovován na "díly" (podlaha, boky, štíty, okna, dveře) a to u Nás na firmě cca 14-21 dní (záleží na množství objednávek). Tyto díly jsou odvezeny k zákazníkovi na místo a smontovány pevně k sobě. Následující dny Naši pracovníci u zákazníka namontuje okno, dveře, záklop OSB,šindel, klempířské prvky.... Doba montáže stánku či chatky u zákazníka je cca 7-14 dní (dle terénu a povětrnostních podmínek)

U stánků či chatek na míru se můžou tyto lhůty prodloužit vzhledem k složitosti atp...

Oblast inzerce:

Ústecký kraj

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

7163782

Počet zhlédnutí:

248 121x

Zhlédnutí detailu:

7 018x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 782 inzerátů