Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Zahradní WC / Chemické WC / Kadibudka

Cena:

10 900 Kč

Levné..

Nákup na splátky:

Popis:

Zahradní toaleta vč. chemického WC

Vnější rozměr D/H:110 x Š:90 x V:205cm

- Chemický WC se splachováním

- Nátěr 2 vrstvy (ořech)

- Prosvětlovací okno z PVC (nad dveřmi)

- Klempířské prvky (pozink)

- Pantový systém

Popis zahradního WC:

Zahradní WC obloženo 19 mm smrkových palubek, které zajišťují bytelnost dále je celý domek zpevněn hranoly 6 x 4 cm tak, aby byl domek pevný a stabilní v jakékoliv situaci. Dveře o rozměru 185 x 70 cm uprostřed dveří vyřízlé srdce z estetických důvodů též i pro účel odvětrání a prosvětlení. Pro lepší prosvětlení je nad dveřmi umístěno prosvětlovací okénko z PVC, které je na pevno. Podlaha zahradní toalety je vyrobena roštová z hranolů 6 x 4 dále je na tomto roštu umístěna OSB deska o síle 18 mm. Střecha je opatřena záklopem z 18 mm OSB desky. Na této střeše šindel a střešní doplňky. Vnitřek zahradní toalety je řešen pantovým systémem pro snadné vyjmutí chemického WC. Zahradní domek je opatřen 2 vrstvým nátěrem v odstínu ořech a to z vnějších stran.

CHEMICKÝ WC se splachováním

- 10 L splachovací nádrž , 20 L odpadní nádrž

Už zádné hloubení jam !!! EFEKTIVNÍ, ESTETICKÉ a pohodlné řešení. Toto WC lze ve více lidech či např. na paletovém vozíku libovolně přesouvat - Vhodné na zahrady, chaty i jako mobilní WC.

DÁLE VYRÁBÍME: Zahradní domky, pergoly, altány, Zateplené boudy pro psy, zateplené kurníky pro slepice, králíkárny, kotce pro psy a mnoho dalších. Naše výrobky jsou dopravovány po celé ČR i na Slovensko převážně kurýrní službou pomocí nákladního vozidla s hydraulickým čelem. Více informací, fotografií produktů a ceník naleznete na níže uvedených internetových stránkách. V případě nejasností Nás neváhejte kontaktovat

Oblast inzerce:

Litoměřice

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

9026878

Počet zhlédnutí:

315 918x

Zhlédnutí detailu:

17 534x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 751 inzerátů